7. Дві сили, що діють на брусок, складають по 57 Н. Чому дорівнює рівнодійна цих сил?


Ответы на вопрос

Отвечает Непомнящих Александр.

Відповідь: 0H

Пояснення:F=F1-F2=57H-57H=0H