Радіолокатор випромінює в секунду 4000 високо чистотних імпульсів. Яка найбільша лояльність

виявлення цілі цим радіолокатором

Ответы на вопрос

Отвечает Страмков Слава.

Ответ:


Т=1/4000=0,00025 с
Д = С*Т/2=3*10(8)*0,00025/2=375 км.