визначте густину рідини якщо в цій рідині на тіло об'ємом 15 дм³ діє архімедова сила 120 H .якій

речовині вона може відповідати​

Ответы на вопрос

Отвечает Пальцева Даша.

Ответ:

Густина рідини дорівнює 800 кг/м³, цією рідиною може бути гас або спирт.

Объяснение:

ДАНО:

V = 15 дм³ = 0,015 м³

Fₐ = 120 Н

ρ - ?

РОЗВ'ЯЗАННЯ:

Запишемо формулу для знаходження сили Архімеда:

Fₐ = ρgV, де

ρ - густина рідини, в яку опустили тіло;

V - об'єм тіла, опущеного в рідину.

Виразимо з цієї формули густину рідини:

\displaystyle \rho =\frac{F_a}{gV}

\displaystyle \rho =\frac{120}{10*0,015} =800 (кг/м³)

Знайдемо в таблиці густини рідин найближче значення. Цією рідиною може бути гас або спирт.