Середня квадратична швидкість поступального руху молекул газу дорівнює 10 3 м/с. Чому дорівнює

густина цього газу, якщо його тиск 3×10 5 Па?

Ответы на вопрос

Отвечает Гринюк Ангеліна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 1·10³ м/с

p = 3·10⁵ Па

___________

ρ - ?

p =  (1/3)·ρ·V²

ρ = 3·p / V² = 3·3·10⁵ / (1·10³)² = 0,9 кг/м³