Прямолінійний рух тіла описується рівнянням x=10+8t+t^2. Визначт початкову координату ,початкову

швидкість та прискореня руху тіла.Яка сила діяла на тіло якщо його маса 10кг?Яку координату мало тіло через 20с руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Гнояник Варвара.

Ответ:

Объяснение:

x=10+8t+t^2

m= 10кг

t= 20с

x= Xo+Vo*t + a*t^2 / 2

Xo = 10 м

Vo = 8 м/с

a = 2*1 = 2 м/с^2

F = m*a = 10*2 = 20 H

x(20) = 10+8*20+20^2 = 570 м