На малий поршень гідравлічної машини поставили вантаж масою 30 кг. Якої маси вантаж треба

поставити на великий поршень, щоб вони перебували в рівновазі якщо їхні площі дорівнюють відповідно 10 см ² і 400см²? Допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Карасева Виктория.

Ответ: 1200кг

Объяснение:

Дано:

m1=30кг

S1=10см²

S2=400см²

----------------

m2-?

m1/S1=m2/S2

m2=m1*S2/S1=30*400/10=1200кг