Яка сила струму проходить у обмотці електричного чайника, в якому за 10хв нагрівається 2л води з

20°C до кипіння? Напруга в мережі 120В. Втрати теплоти не враховуйте. ДАЮ 50 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Дарья.

Дано

t = 600 c

m = 2 л

t1 = 20° C

t2 = 100° C

U = 120 B

c = 4200 Дж/Кг * C°

Найти:

I = ?

Решение

1) Q1 = cmΔt

Q2 = UIt

Q1=Q2

cmΔt=UIt

2)I = cmΔt/Ut=4200*2*80/600*120=672000/72000= ≈9,3 А

Ответ: 9,3 А