Якою була сила струму під час електролізу, якщо за 10 хв на катоді виділилося 1,98 г міді? (к=0,33

мг/Кл). *a.10 Джб.10 Ав.1,0 Аг.0,1 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Когтев Максим.

Дано:

t=10хв=600с

m=1,98г=1,98*10-³кг

k=0,33*10-кг/Кл

Знайти:

І-?

m=klt=m/(kt)=1,98*10-³/(0,33*10-*600)=100A