скільки хвилин йшов струм провідником з опором 25 ом , якщо при силі струму А1 провіднику

виділолися 6 кДж теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.
Ответ:
240с або 4хв
Объяснение:
Дано:R=25 Ом.
I=1A
Q=6кДж=6000Дж
t-?

Q=I²Rt,звідси t=Q/I²*R. t=6000/1²*25=240c=4хв