визначте напругу в мережі, від якої живиться двигун насоса, підіймає вантаж 20 кг з глибини 22м за

4с. сила струму в обмотці двигуна дорівнює 6а. ккд двигуна 80%

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Объяснение:

m=20 кг

h= 22 м

t= 4 с

I= 6 А

η= 80 %.= 0.8 раз

U = ?

η = m*g*h / (U*I*t)

U = m*g*h / (η*I*t) = 20*10*22 / (0.8*6*4) = = 229,2 Вольта ​