Яка кількість теплоти виділиться в лампі протягом 0,5 год, якщо лампа споживає струм силою 1 А за

напруги 110 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисица Илья.

Ответ:

R=u/i=110 Ом

Q=i^2Rt= 1*110*3600=396Кдж.

Отвечает Голубин Степан.

Ответ:

Q = 198 кДж

Объяснение:

Дано:

t = 0,5 ч. = 1800 с.

I = 1А

U = 110 В

Найти:

Q - ?

Решение:

Q = I * U *t

Q = 1 * 110 * 1800 = 198000 Дж = 198 кДж.