Сила 15 Н діє на тіло масою 0,5 кг, надаючи йому деяке прискорення. Яка сила надасть таке саме

прискорення тілу масою 2 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Андрей.

Відповідь: 60 Н

Пояснення:


Отвечает Attwood Eva.

Ответ:

F_{2} = 60N

Объяснение:

Дано:

F_{1} = 15N

m_{1} = 0,5 kg

m_{2} = 2 kg

Найти:

F_{2} - ?

Решение:

F = ma

a = \frac{F}{m}

a = \frac{F_{1} }{m_{1} } = \frac{15}{0,5} = 30 м/с²

F_{2} = m_{2} a

F_{2} = 2 * 30 = 60 N