Знайти освітленість під лампою , якщо її сила світла 250 (кд) і лампа знаходиться на висоті 5 (м).


Ответы на вопрос

Отвечает Buciuscan Presario.

Відповідь: 10 лк

Пояснення:

I=250 кд

h=5 м

__________-

E - ?

E= I /h²=250/5²=10 лк