Протон рухається в однорідному магнітному полі у вакуумі по колу радіусом 1 см. Визначте

швидкість руху протона, якщо індукція магнітного поля становить 0,2 Тл. Маса протона дорівнює 1,67*10 -27 кг, заряд 1,6*10 -19 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Лёзина Екатерина.

Ответ:

q=1,6*10^{-19}Кл

B=0,2 Тл

R=1см=10^-2 м

m=1,67*10^-27 кг

V-?

_________________________________________________

V=(qBR)/m=(1,6*10^{-19}*0,2* 10^-2) /  1,67*10^-27 = 2*10^5 м/с