Для нагрівання 2,5 кг ідеального газу на 8 °С при постійному тиску потрібно на 83,1 кДж більшу

кількість теплоти, ніж на нагрівання того ж газу на 8 °С при постійному об'єму. Визначте молярну масу газу. как написать это с Дано? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Відповідь:

А = 83100 ДЖ. Є формула для роботи в ІЗОБАРНОМУ ПРОЦЕСІ:

A = (m/M)*RdT; R = 8,31- газова постійна dT-зміна температури.

M = mRdT/A = 2,5*8,31*8/83100 = 0,002 кг/моль – водень