До поможіть будь ласка, терміново! Даю 30 балів Знайдіть силу струму у провіднику якщо на нього

діє сила Ампера 1,8 Н. Магнітна індукція дорівнює 48 мТл, довжина провідника 30 см. Кут між напрямкомліній магнітної індукції та струмом у провіднику дорівнює 60 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Шарабуряк Лілія.

Відповідь:  144 A

Пояснення:

F_{a} =IBLsin\alpha  ⇒  I=\frac{F_{a} }{BLsin\alpha } = \frac{1.8}{0.048*0.3*0.87} =144