Обчисліть роботу однорідного електростатичного поля напруженістю 45 Н/Кл, в якому заряд величиною

3 мкКл переміщується на 8 см у напрямі силових ліній поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Кадырбай Назерке.

Ответ:

Работа электрического поля равна 10,8 · 10⁻⁶ Дж

Объяснение:

Дано:

E = 45 Н/Кл

q = 3 · 10⁻⁶ Кл

S = 0,08 м

Найти:

A \ - \ ?

----------------------------------

Решение:

Сила:

F = qE

Работа:

A = FS = qES

Расчеты:

\boldsymbol A = 3 · 10⁻⁶ Кл · 45 Н/Кл · 0,08 м = 10,8 · 10⁻⁶ Дж

Ответ: A = 10,8 · 10⁻⁶ Дж.