Тіло масою 20 кг мае об'єем 5000000 сантиметрів кубічних. знайти густину речовини​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ: 4кг/м³

Объяснение:

Дано:

m=20кг

V=5000000cм³=5м³

-----------------

ρ-?

ρ=m/V=20/5=4кг/м³