11.Два пешехода движутся согласно закономерностям х= 14-21 и х- - 28 + 5t, Определите графически и

аналитически место и время встречи двух тел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сарыбаев Эльдар.

Відповідь:

Пояснення:

маємо два рівняння руху тіл, Х1=14-2t     X2=-28+5t   будемо вважати , що модуль t    буде хвилина(або година) , бо тілами є пішоходи.

Час зустрічі, це  Х1=Х2        14-2t=-28+5t       42=7t   t=6(хвилин, або годин)

Будемо вважати, що місце зустрічі , це відстань , яку два пішоходи пройдуть за t  хвилин(годин) , рухаючись згідно свого закону переміщення відповідно.  Ми знаємо час зустрічі, знайдемо відстань.,замість t  підставимо його значення:

14-2*6=-28+5*6          2=2   як видно, пішоходи до моменту зустрічі пройшли  2 метри або 2 км, ми не знаємо цього , бо не обговорили модуль одиниць, в яких вираховуємо відстань руху.

Логічно, якщо модуль t  -це хвилина, то модуль s(шлях, відстань) це см, а якщо t година, то s-км.