Скільки коливань здійснить тіло за 12 секунд, якщо частота дорівнює 3 Гц?​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Відповідь: 36с

Дано:

T=12с

V=3Гц

Знайти:

N-?

Розв'язання:

V=N/t

N=v*t

N=3*12=36с

Буду вдячна за лайк та найкращу відповідь)

Отвечает Строканева Соня.

Ответ:

N= ν*t

N = 3*12= 36

тіло здійснює 36 коливань