(Даю 60 баллов) Скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за 10(-9

степені) (Сек) при силі струму 32 мкА?

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Виктория.

Ответ: 6,25 * 10^18

Объяснение:

I = q/t

q = It

q = 1 * 1 = 1 Кл

q = |e|N

N = q/|e|

N = 1/( 1,6 * 10^-19 ) = 6,25 * 10^18