Дві кульки розташовані на відстані 20 см. Знайти силу взаємодії між цими кульками якщо їх заряди

дорівнюють відповідно «-7 нКл» та «25 нКл»даю 100балов

Ответы на вопрос

Отвечает Свистунова Катя.

Ответ:

3.9*10⁻⁵ H

Объяснение:

r=20 cм=0,2 м

q₁=-7 нКл

q₂=25 нКл

F  ?

F=kq₁*q₂/r²=9*10⁹*|-7|*25*10⁻¹⁸/0.2²=3.9*10⁻⁵ H