За графіком залежності проекції швидкості від часу записати рівняння руху тіла, якщо в початковий

момент тіло перебувало в точці з координатою – 2 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пойковский Роман.

Ответ:На графіку залежності проекції швидкості від часу можна побачити, що швидкість зростає лінійно з часом, тобто рух тіла є рівноприскорений. Це означає, що залежність координати від часу буде квадратичною функцією, оскільки швидкість є похідною від координати.

Якщо в початковий момент тіло перебувало в точці з координатою –2 метри, то рівняння руху тіла має вигляд:

x(t) = -2 + v0 * t + (1/2) * a * t^2,

де x(t) - координата тіла в момент часу t,

v0 - початкова швидкість тіла, яка дорівнює проекції швидкості на вісь x в початковий момент часу,

a - прискорення тіла, яке залишається постійним протягом всього руху.

Оскільки проекція швидкості зростає лінійно з часом, то:

v(t) = v0 + a * t.

Тоді можна записати рівняння руху з використанням швидкості:

x(t) = -2 + v(t) * t - (1/2) * a * t^2.

Це рівняння описує рух тіла з постійним прискоренням, коли початкова координата дорівнює -2 метри.

Объяснение: