Даю 80 балов Лижник спустився з гірки за 3 с, рухаючись з постійним прискоренням 0,4 м/с2.

Визначте довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 3 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Абишова Диляра.

Ответ:

Объяснение:

В даній задачі нам треба визначити довжину гірки.

Запишемо відомі дані:

   час спуску: t = 3 с;

   прискорення: a = 0,4 м/с²;

   початкова швидкість: v₀ = 3 м/с.

За формулою руху з постійним прискоренням можна знайти швидкість лижника в кінці спуску:

v = v₀ + a·t

v = 3 м/с + 0,4 м/с² · 3 с = 4,2 м/с.

Тепер можна використати другу формулу руху з постійним прискоренням, щоб визначити довжину гірки:

s = v₀·t + 1/2·a·t²

s = 3 м/с · 3 с + 1/2 · 0,4 м/с² · (3 с)² = 13,5 м.

Отже, довжина гірки дорівнює 13,5 м.

Отвечает Цой Каролина.

Ответ:

Гірка: довжина 10,8м

Лижник спустився з гірки за 3 с, рухаючись з постійним прискоренням 0,4 м/с2. Визначте довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 3 м/с.

Ми можемо використати одне з рівнянь руху з постійним прискоренням, щоб визначити довжину гірки. Це рівняння виглядає так:

s = ut + (1/2)at^2,

де s - довжина гірки, u - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

У цьому випадку, ми знаємо, що:

u = 3 м/с (початкова швидкість) a = 0,4 м/с^2 (прискорення) t = 3 с (час)

Підставляючи ці значення в рівняння, ми отримуємо:

s = ut + (1/2)at^2 s = 3 м/с * 3 с + (1/2) * 0,4 м/с^2 * (3 с)^2 s = 9 м + 1,8 м s = 10,8 м

Отже, довжина гірки дорівнює 10,8 метрів.

Объяснение:

постав найкращу відповідь