Тіло починає рухатися зі стану спокою з прискоренням 2 м/с^2. Якої швидкості набуде тіло, коли воно

подолає шлях 400 м ? ДОЮ 100БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Дударова Николь.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

a = 2 м/с²

L = 400 м

Найти: V - ?

V = Vo + at

L = (at²)/2  =>  t = √2L/а

Так як тіло рухатися зі стану спокою , то Vo = 0 звідси маємо:

V = а * √2L/а = 2 * √2* 400/2 = 2 * 20 = 40 м/с

Отвечает Умрихин Слава.

Ответ:

Объяснение:.....