Срочно!!!!!!! На поверхню платини падає світло. Визначити частоту падаючого світла,якщо внаслідок

його дії електрони набувають швидкості 1,5Мм/с. (З розв'язком)

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёв Константин.

Ответ: Частота падаючого світла дорівнює 5.75 * 10^14 Гц.

Объяснение: Для вирішення цієї задачі нам необхідно знати значення заряду електрона, яке дорівнює e = 1.6×10^-19 Кл. також, нам потрібно знати масу електрона, яка дорівнює m = 9.1×10^-31 кг.

Відомо, що енергія, отримана електроном при поглинанні фотона світла, дорівнює:

E = h * f-вираз для енергії фотона світла, де h-постійна Планка, f-частота світла.

Також, із закону збереження енергії випливає, що:

E = (mv^2)/2 - вираз для кінетичної енергії електрона, отриманої в результаті поглинання фотона світла, де m - маса електрона, v - швидкість електрона.

Таким чином, ми можемо виразити частоту світла:

V = (mv^2)/(2h)

Підставляємо значення:

V = (9.1=10^-31 кг) * (1.51^6 м/сек)^2 / (2 * 6.626=10^-34 Дж з) = 5.75*10^14 Гц