Даю 50 Баллов ! Визначте витрату енергії за 15хв автомобільною електричною лампою, що розрахована

на напругу 15В, якщо сила струму 4А.

Ответы на вопрос

Отвечает Смаль Павел.

Ответ:

Витрата енергії (ват) розраховується за формулою: P = V * I, де V - напруга в вольтах, I - сила струму в амперах.

Отже, P = 15 В * 4 А = 60 Вт.

Витрата енергії за 15 хвилин (0,25 години) буде: E = P * t, де t - час в годинах.

E = 60 Вт * 0,25 год = 15 Вт * год.

Але зазвичай витрата енергії вимірюється в джоулях (1 Вт * год = 3600 Дж). Тому переведемо витрату енергії в джоулі:

E = 15 Вт * год * 3600 Дж/Вт * год = 54 000 Дж.

Отже, витрата енергії за 15 хв автомобільною електричною лампою буде 54 000 Дж.