Визначте витрату енергії за 20 с автомобільною електричною лампою, розрахованою на напругу 12 В,

якщо сила струму 3,5 А? (Задача)

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Полина.

Ответ:

840 Дж

Объяснение:

Е = А = UIt = 12 *3.5 * 20 = 12*70 = 840 Дж