Тіло масою 2 кг кидають вертикально вгору зі швидкістю 115 км/год. Чому дорівнює кінетична енергія

тіла в момент кидка?(Відповідь в Дж, округляємо до цілого)

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Ответ: ≈1020 Дж

Объяснение:

Eкин=mv²/2

m=2 kg

v=115 km/h = 115000 m/h = 115000/3600= m/s

v=1150/36= 31,9(4) m/s

Eкин=mv²/2=2*(31.9(4))²/2≈1020 Дж