Прошу допоможіть дам 40 балів.Спортсмен масою 65 кг стрибає з вишки і входить у воду зі швидкістю

13 м/с . Визначте висоту вишки, з якої стрибає спортсмен

Ответы на вопрос

Отвечает Темиртасов Ахмад.

Ответ:

mgh = (1/2)mv^2,

де m - маса спортсмена (65 кг), g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с^2), h - висота вишки (що ми хочемо знайти), v - швидкість спортсмена при ударі з водою (13 м/с).

Підставимо відповідні значення:

65 × 9.8 × h = (1/2) × 65 × 13^2.

Виконавши обчислення, отримаємо:

h = (1/2) × 13^2 : 9.8 ≈ 8.43 м.

Таким чином, висота вишки, з якої стрибає спортсмен, становить приблизно 8.43 метри.