Якої довжини з ніхрому треба взяти для виготовлення реостату , щоб його опір становив 10 Ом ? Площа

поперечного перерізу дроту дорівнює 0,2мм питомий опір ніхрому 1.1​

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Ответ:

Дано:

R=10 Ом;

S=0,2 мм^2;

р=1,1 Ом*мм^2/м.

Знайти l.

R=p*l/S, звідси знаходимо довжину ніхромового дроту:

l=R*S/p=10*0,2/1,1=1,82 м.

Объяснение: