Через який час від початку гальмування зупиниться автомобіль, що рухався зі швидкістю 10 м/с, якщо

коефіцієнт тертя 0,5? Срочно 100 баллов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Клевцова Вика.

Ответ: 2с

Объяснение:

Дано:

Vo=10м/с

g=10Н/кг

μ=0,5

------------

t-?

Сила трения равна:

Fтр=ma=μmg

Отсюда:

a=μmg/m=μg

Скорость, при равнозамедленном движении, находим по формуле:

V=Vo-at

V=0

Тогда:

Vo=at

а=Vo/μg=10/(0,5*10)=2с