Обчисли об'єм (мл) дистильованої води, потрібної для приготування розчину, знаючи її масу. Маса: 50

г​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Анютка.

Ответ:

V = 50 г / 1 г/мл = 50 мл

Объяснение:

Об'єм води, який потрібно додати до речовини для приготування розчину, залежить від бажаної концентрації розчину. Проте, якщо ми припустимо, що ми хочемо приготувати розчин з максимальною розчинністю речовини, то ми можемо вважати, що маса дистильованої води дорівнює об'єму розчину.

Отже, ми можемо обчислити об'єм дистильованої води за формулою:

V = m / ρ

де V - об'єм дистильованої води, m - маса води, ρ - щільність води.

У SI-системі одиниць, щільність води становить 1 г/мл.

Отже, підставляючи відомі значення до формули, ми отримуємо:

V = 50 г / 1 г/мл = 50 мл

Отже, нам потрібно 50 мл дистильованої води для приготування розчину.