Чи буде брусок вагою 1.2Н і об'ємом 3x5x10 см плавами у воді? (Повне пояснення) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Андронов Анатолий.

Ответ:

озрахунок кількості радіоактивних атомів.

Юлия

Період піврозпаду Нептунію становить 2,3 доби. Активність випромінювання становить 0,144 Визначіть кількість атомів радіоактивної речовини в початковий момент часу.

Для вирішення цього завдання, ми можемо використовувати формулу радіоактивного розпаду:

N = N0 * e^(-λt),

де N - кількість залишкових атомів в матеріалі, N0 - початкова кількість атомів, λ - константа розпаду та t - час.

Ми можемо визначити λ з даних про період піврозпаду (T1/2), використовуючи формулу:

λ = ln(2) / T1/2

Для Нептунію, маємо:

T1/2 = 2,3 доби = 2,3 * 24 години = 55,2 години

λ = ln(2) / 55,2 години = 0,0126 години^(-1)

Тепер ми можемо використати дані про активність випромінювання для обчислення кількості

Юлия

Визначте, на якій відстані один від одного знаходяться два точкові заряди q = 1H (закон 2.7*10 Клi q2 = 106 Кл, якщо вони притягуються між собою силою F = Кулона).

Закон Кулона визначає силу електростатичної взаємодії між двома точковими зарядами q1 та q2, яка дорівнює:

F = k * (q1 * q2) / r^2,

де k - коефіцієнт пропорційності, r - відстань між зарядами.

Ми можемо використовувати цю формулу для визначення відстані між двома точковими зарядами, якщо маємо дані про їх заряд та силу взаємодії.

У цьому випадку, q1 = q2 = 1 * 10^(-6) Кл, q2 = 10^(-6) Кл, та F = 2.7 * 10^(-10) Н (заокруглимо до 3 значущих цифр). Крім того, k = 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2 (коефіцієнт пропорційності для електрост

Юлия

Чи буде брусок вагою 1.2Н і об'ємом 3x5x10 см плавами у воді? (Повне пояснення)

Щоб визначити, чи буде брусок плавати у воді, нам потрібно порівняти його густину з густиною води. Якщо густина бруска менша за густину води, то він буде плавати, якщо ж більша, то він опуститься на дно.

Густина (ρ) визначається як маса (m) поділена на об'єм (V):

ρ = m / V

Для бруска масою 1.2 Н (Н - ньютон, одиниця сили), ми можемо визначити масу в кілограмах, розділивши її на прискорення вільного падіння (g), яке дорівнює 9.81 м/с^2:

m = 1.2 Н / 9.81 м/с^2 ≈ 0.1225 кг

Об'єм бруска дорівнює 3 x 5 x 10 см^3 = 150 см^3 = 0.00015 м^3.

Тому густина бруска:

ρ = 0.1225 кг / 0.00015 м^3 ≈ 816.67 кг/м^3

Густина води при кімнатній температурі становить близько 1000 кг/м^3.

Отже, густина бруска менша за густину води. Тому брусок буде плавати у воді.