Даю 50 баллов очень нужно Автобус почав рух від автостанції з постійним прискоренням 0,5 м/с2 .

За який час автобус пройде шлях 40 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Свинченко Никита.

Огромное спасибо за 50 баллов! Вот твой ответ сер!
Можна використати формулу руху зі сталим прискоренням:

S = ut + 1/2 at^2

де S - пройдений шлях, u - початкова швидкість (відсутня в даному випадку), a - прискорення та t - час руху.

Підставивши дані з умови, отримаємо:

40 = 0*t + 1/2 * 0.5 * t^2

Спрощуємо:

t^2 = 80/0.5

t^2 = 160

t = sqrt(160)

t = 12.65

Таким чином, автобус пройде шлях 40 м за час t = 12.65 секунди (округлюючи до двох знаків після коми).