СРОЧНО 2. У чайник, масою 700 г налили воду, масою півтора кілограма. Обчисліть силу тяжіння, що

діє на чайник з водою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волошина Катя.

Ответ: 22Н

Объяснение:

Дано:

m1=700г=0,7кг

g=10Н/кг

m2=1,5кг

----------------

F-?

F=m*g, где:

m-масса тела;

g-ускорение свободного падения

m=m1+m2

F=(m1+m2)*g=(0,7+1,5)*10=22Н