На тіло діють сили 3, 4, 5 та 6 Н. шо напрямлені вздовж однiе прямої. Рівнодійна сила дорівнюе

нулю. Зробити відповідний малонок до задачі, на якому позначити сили, що діоть на тіло СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Ярослав.

Объяснение:

Значит 4 Н и 5 Н направлены в одну сторону,а 3 Н и 6 Н в одну сторону

F=(4+5)-(3+6)=9-3-6=0.