Дам 25 балівЧому дорівнює період одного коливання (час!), якщо частота даного коливання 50 Гц? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Женя.

Ответ: 5,6*10⁻⁶ч

Объяснение:

Дано:

ν=50Гц

-------------

T(час)-?

T=1/ν=1/(50*3600)=5,6*10⁻⁶ч