Обчисліть час, за який електрон, що рухається по провіднику з середньою швидкістю 0,006 см/с,

пройде від одного кінця провідника до іншого, якщо електричне поле поширюється на цю відстань за 10-7 с. Швидкість поширення електричного поля становить 300000 км/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулакова Юля.

Ответ:

50 c

Объяснение:

V=0,006 см/с=0,6 м/c

t₁=10⁻⁷ c

c=3*10⁸ м/c                

t ?

S=c*t₁=3*10⁸*10⁻⁷=30 м

t = S/V=30/0,6=50 c