На якій висоті потенціальна енергія вантажу масою 2,5т рівна 12кДж.


Ответы на вопрос

Отвечает Устинкова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

m = 2,5т = 2500 кг

Е =  12кДж = 12000 Дж

h = ?

E = m*g*h

h = E / (m*g) = 12000 / (2500*10) = 0.48 м = 48 см