При охолодженні на 85 °С виділилося 265 кДж теплоти? Чому дорівнює питома теплоємність тіла масою

17 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Алимерзаев Никита.

Ответ:

Объяснение:

265 000/ 85*17 = 265 000/1445 = 184 Дж/ кг

17 кг = 184*17 = 3128 Дж