на якій дистанції перебувають два заряди 70 нКл та 120 нкл у гасі,якщо вони відшовхуються одне від

одного з силою 90мн.Діалектична прониклевість гасу 2.1

Ответы на вопрос

Отвечает Ясаков Влад.

Ответ:

Заряды взаимодействуют с силой \displaystyle \boldsymbol{F_K}=\boldsymbol{36\cdot10^{-6} \; \text{H}}F

K

=36⋅10

−6

H

Объяснение:

Дано:

q₁=6 нКл = 6·10⁻⁹ Кл

q₂=3,5 нКл = 3,5·10⁻⁹ Кл

r=5 см = 0,05 м

ε=2,1 Ф/м

k=9·10⁹ Н·м²/Кл²

Найти: F_KF

K

- ?

Решение:

Закон Кулона для двух