Визначте кутові швидкості валів, які обертаються з періодами 10 і 0,050 с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Разумейчик Александр.

Ответ: 0,628рад/с; 125,6рад/с

Объяснение:

Дано:

T1=10с

Т2=0,05с

----------------

ω1-?; ω2-?

ω=2π/Т

ω1=2*3,14/10=0,628рад/с

ω2=2*3,14/0,05=125,6рад/с