Тіло кинули з висоти 50 м , важкий предмет. Знайдіть його швидкість падіння до землі та визначте

час коли тіло впаде.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Ксения.

Ответ: 31,62м/с; 3,16с

Объяснение:

Дано:

h=50м

g=10м/с²

--------

V-?; t-?

V=√(2gh)=√(2*10*50)=31,62м/с

t=√(2h/g)=√(2*50/10)=3,16с