Помогите! Скільки води можна нагріти від 20 градусів Цельсія до кипіння, передавши їй кількість

теплоти 168 кДж? Питома теплоємність води = 4200 Дж/кг*С. Відповідь надайте числом у кілограмах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Софья.

Ответ:

0,5кг води

Объяснение:

m=Q/c x (t¹-t²); m=168000 Дж/4200Дж/кгС° Дж/кг=100-20=80; m=168000Дж/336000(4200*80) m=0,5кг