скільки кам'яного вугілля потрібно спалити в печі з ККД 80 градусів щоб нагріти 10 кг води від нуля

градусів до кипіння і половину випарювання

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Алёна.

Дано:

m1 = 10кг

КПД = 80%

t1 = 0

t2 = 100

c(води) = 4200 Дж/ кг*°С

L(води) = 2260000 Дж/кг

q( кам'яного вугілля) = 29300000Дж/кг

Знайти:

m2 -?

Рішення:

Q1( нагрівання води від 0 до 100 градусів) = cm1(t2-t1) = 4200 * 10 (100-0) = 4200000 Дж

O2 (перехід з води в пару) = Lm1 = 2260000 * 10 = 22600000 Дж

O3 = qm3 = 29300000m3

O1+O2=Q3

для зручності переведемо кількості теплоти в мега Джоулі (1МДж = один мільйон Дж)

4,2 +22,6 = 29,3m3

m3 = 26,8: 29,3

m3 = 0,9 кг