На тіло діють дві сили: F1 = 12н i F2. - значення рівнодійної цих сил Максимальне R = 26 H. Визнач

значення сили F2. Визнач мінімальне значення їх рівнодійної. Відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинов Валентин.

Ответ:

14 Н, 2

Объяснение: Зверніть увагу, що даний розв'язок справедливий для сил, проекції яких лежать на одній прямій! Рівнодійна сил дорівнює векторній сумі всіх сил, що діють на тіло і співпадає з напрямком більшої з сил: R = F1 + F2. Значення рівнодійної буде найбільшим, коли дві наші сили будуть спрямовані в один бік. Тобто: 26 = 12 + F2, відповідно F2 = 26 - 12 = 14 H. Мінімальне значення рівнодійної буде за умови, якщо сили спрямовані в різні сторони, тобто їх проекції мають різні знаки: Rmin = F2 - F1; Rmin = 14 - 12 = 2 H.