Дві пружини, які мають жорсткості 40 Н/м i 50/м, з'єднані послідовно Яким буде видовження цієї

системи пружин, якщо до неї приклас- ти силу F=10 Н? Зверніть увагу: в разі послідовного з'єднання пружин сила пружності буде однаковою в будь-якій точці системи: F = F пруж ПРУЖ 1 = F - пруж 2 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Родэ Дмитрий.

Ответ:х1 = 10/40 = 0,25 м

х2 = 10/50 = 0,2 м

х = 0,25+0,2 = 0,45 м  = 45 см

ответ 45 см

Объяснение: