Задача 1: Знайти силу струму, якщо заряди 40 Кл рухаються через провідник протягом 2 хв. Задача

2: Сила струму, який живить лампу розжарювання, дорівнює 0,8 А. Який зараяд проходить через волосок розжарювання лампи за 2 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Никита.

Ответ: 0,3А; 1,6Кл

Объяснение:

Дано:

q=40Кл

t=2мин=120с

-----------------

I-?

I=q/t=40/120=0,3А

Дано:

I=0,8А

t=2c

-----------

q-?

q=I*t=0,8*2=1,6Кл