довжина розбігу літака ту15 під час зльоту 2300 м швидкість руху під час відриву від землі 270 км

довжина пробігу під час посадки 1000м посадкова швидкість 230км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Валерия.
Для визначення довжини розбігу літака необхідно врахувати наступні фактори: швидкість руху літака під час відриву від землі, довжину розбігу, довжину пробігу під час посадки та посадкову швидкість літака.

За умовами, швидкість руху літака під час відриву від землі - 270 км/год, довжина пробігу під час посадки - 1000 м, а посадкова швидкість літака - 230 км/год.

Для визначення довжини розбігу літака можна скористатися формулою:

Довжина розбігу = (швидкість^2 / 2 * прискорення) + довжина пробігу

Прискорення літака можна визначити за формулою:

Прискорення = (швидкість^2 - посадкова швидкість^2) / (2 * довжина пробігу)

Підставивши дані у формули, отримаємо:

Прискорення = (270^2 - 230^2) / (2 * 1000) = 7.3 м/с^2

Довжина розбігу = (270^2 / (2 * 7.3)) + 1000 = 10404 метри (округлено до цілого числа)

Отже, довжина розбігу літака становить близько 10404 метри. Зважаючи на те, що це значення досить велике, можна припустити, що для зльоту літака потрібна велика довжина розбігу, наприклад, для місць з обмеженими площами для зльоту, це може бути неефективним і необхідним додатковим обладнанням для літака, наприклад, злітно-посадковий модуль